Forum TBGSquad Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Dowcipy, śmieszne filmy, mp3 itp.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 31, 32, 33  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum TBGSquad Strona Główna » Wolna Amerykanka Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Dowcipy, śmieszne filmy, mp3 itp.
Autor Wiadomość
Karina
Weteran



Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 1238
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: jesteś kochanie ? (~*~t3b3G!3~*~)

Post
Dee Jay napisał:
Cali vs Veyron

"hej, dopiero wszedlem do domu i musze sie z wami podzielic moimi emocjami. wiec zaczne od samego poczatku a to bylo tak...poznalem pare dni temu taka lale w sellgrosie pod wroclawiem (tam gdzie chcieli zakladac zwiazki zawodowe). robila na promocji sera i ujela mnie swoja uroda i szczerym usmiechem. kiwajac sie na boki z reka w kieszeni i wykalaczka w ustach (wczesniej bylem na promocji oliwek) podszedlem do niej i zapytalem czy by sie ze mna nie umowila. zgodzila sie wiec umowilismy sie, ze po pracy zabiore ja do kina. filmy byl nudny co bylo zreszta widac po mojej "znajomej" bo opusciwszy lekko na bok glowe przymknela oko i po chwili zaczela miarowo charczec, wypuszczajac przy okazji na klape swojej marynarki cienka struzke sliny. po filmie zapakowalismy sie do mojej calibry zapuscilem DJ Bobo-"Pray" i ruszylem po piskach spod Korony obserwujac katem oka jak burakom wsiadajacym do swoich polonezow i peugotow opada szczena na widok mojego auta. jak zwykle to samo, pare fleschow z komorek, pytanie co to za auto itp itd, rzeklbym "chleb powszedni". zaczal lekko kropic deszczyk wiec nie staralem sie zbyt mocno gazowac. sami zreszta dobrze wiecie jak ciezko utrzymac trakcje w 136 konnym bulgoczacym i kipiacym powerem aucie kiedy szosa nie jest sucha . moc mozna bylo czuc wszedzie a jej poprawe odczulem kiedy zamontowalem wkladke filtra powietrza K&N. teraz to doslownie trzesie buda.... chyba....., ze mam swiece do wymiany. jedno z dwojga w kazdym badz razie. jechalem sobie tak calkiem przepisowo utrzymujac kontakt wzrokowy z kolanem kolezanki obok. kiedy podjechalem do Dlugoleki i zatzrymalem sie na swiatlach w prawym lusterku dostrzeglem jakies bardzo niskie auto.kiedy zatrzymal sie tuz obok mnie wiedzialem ze mam doczynienia z synem potentata meblowego wlasciciela sieci sklepow "Bodzio" a auto ktorym ow mlodzieniec sie poruszal byl to nowiusienki Veyron. coz, nie wszystkich stac na veyrona i nie szybko powtorzy sie okazja aby stanac z nim w szranki. przytrzymalem wiec troche calibre na obrotach aby zasygnalizowac kolesiowi moje zamiary. spojrzal na mnie z glupia mina a siedzaca obok niego pasazerka powiedziala don cos w stylu " eee...wez, no przestan, mielismy gaz jechac zatankowac". koles spojrzal na mnie raz jeszcze, widac bylo ze w jednym z kacikow ust pojawil sie lekki usmiech. pomyslalem sobie wtedy, "zaraz nie bedzie ci tak do smiechu kolego", powracajac pamiecia do momentu kiedy tankowalem v-Power "rejsink" na shellu. podnioslem obroty na 4 tys, slyszac prawym uchem ze koles tego nie robi. moja pasazerka wycviagnela z kieszeni male zawiniatko ktore okazalo sie kawalkiem sera plesniowego i powoli zaczela je skubac. zmiana swiatla na zolte.... podnosze lekko noge ze sprzegla...... i zielone i gaz do dechy... cali lekko zabuksowala i juz dumnie prezy sie i gna do przodu. przez moment stracilem kontakt z pedalami, analizujac to pozniej w domu doszedlem do wniosku ze to przyspieszenie wgniotlo mnie w fotel. ...wrzucam 2gi bieg i widze jednoczesnie w prawym lusterku, ze bugatti staje bokiem. pomyslalem sobie, ...wcisnal do dechy i go obrocilo... teraz trzeba bylo tylko realizowac moj plan...byle do przodu. jak robot zmienilem bieg na wyzszy a zajelo mi to zaledwie ulamek sekundy. coz, lata praktyki hehe. do nastepnych swiatel jeszcze tylko okolo 300m ale w lusterku wsteczynm widze veyrona ktory niczym odrzutowiec mknie w moja strone i staje sie w nim coraz wiekszy i wiekszy. zaryzykowalem i zmienilem bieg na 4.moj motor tylko drapieznie zacharczal i wszystkie 136 koni zaczely pracowac jak jeden wielki kon... wzrok w lusterko..... a veyron staje sie coraz mniejszy i mniejszy. ciekawe, czy zabraklo mu gazu, czy moze bal sie konfrontacji na nastepnych swiatlach? a moze to przez zwezke od gazu? ciezko odpowiedziec mi na to pytanie. przybieglem pedem do domu zeby zobaczyc osiagi tego monstrum i nie moglem uwierzyc 1001 ps i predkosc max 407 kmh. oniemialem, nie moglem wydusic z siebie slowa. mama podala mi inhalator bo myslala ze znow dostalem ataku astmy ale ze mna bylo wszystko ok. czulem sie swietnie i bylem, ... jestem dumny z mojej calibry z motorem 2.0 ecotec


Z forum calibry Wink
.... wiele osób zna moje zdanie na temat Calibry Laughing... ale ten koleś normalnie mnie rozbawił... a jego opowieść nadaje się do gazety typu "Bravo Girl".... Laughing Gdzie są niespotykane i nie prawdziwe historie... Laughing


Post został pochwalony 0 razy
Pią 13:03, 08 Cze 2007 Zobacz profil autora
luki
Mod TBG Squad



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 976
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Knapy/Tbg

Post
tacy ludzie sa uposledzeni zyciowo... ;] Confused


Post został pochwalony 0 razy
Pią 13:55, 08 Cze 2007 Zobacz profil autora
nomos
BOSSSKI ADMIN



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 1593
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 4/5
Skąd: TBG

Post
dla mnie koles mnie zmasakrował dosłownie zatkło mnie buhahahhahhhaa


Post został pochwalony 0 razy
Pią 14:13, 08 Cze 2007 Zobacz profil autora
Karina
Weteran



Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 1238
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: jesteś kochanie ? (~*~t3b3G!3~*~)

Post

Takiego faceta nie chce mieć NIGDY ! Woskiem go Twisted Evil


Post został pochwalony 0 razy
Pią 17:13, 08 Cze 2007 Zobacz profil autora
pelu
Stały bywalec



Dołączył: 18 Lip 2006
Posty: 345
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: tbg/krk

Post
takie rzczy to tylko w erze


Post został pochwalony 0 razy
Pią 21:11, 08 Cze 2007 Zobacz profil autora
Ross
Weteran



Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 781
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Tebeg

Post
hehehe to się nazywa mieć wyobraźnie:D, tego mozna mu pozazdrościćVery Happy


Post został pochwalony 0 razy
Pią 22:26, 08 Cze 2007 Zobacz profil autora
Karina
Weteran



Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 1238
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: jesteś kochanie ? (~*~t3b3G!3~*~)

Post
Mam nowy text....h3J L0oFf4n3 Kr3jz0l3 ki$sq! dL4 w4$


Post został pochwalony 0 razy
Pią 23:02, 08 Cze 2007 Zobacz profil autora
MŁODY_ŚWIESTA
Stały bywalec



Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 248
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Tarobrzeg/Kraków

Post
oo w morde <lol2> skad ten koles sie urwał ?? <myśli>


Post został pochwalony 0 razy
Sob 0:21, 09 Cze 2007 Zobacz profil autora
Karina
Weteran



Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 1238
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: jesteś kochanie ? (~*~t3b3G!3~*~)

Post
MŁODY_ŚWIESTA napisał:
oo w morde <lol2> skad ten koles sie urwał ?? <myśli>
napewno nie z choinki , za cięzki Laughing...



Ja kce takiego janiołka na walentynki dostać Laughing


Post został pochwalony 0 razy
Sob 8:31, 09 Cze 2007 Zobacz profil autora
Dee Jay
Gość







Post
Karina masz jakieś dziwne zainteresowania ostatnio Very Happy
Sob 9:31, 09 Cze 2007
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum TBGSquad Strona Główna » Wolna Amerykanka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 31, 32, 33  Następny
Strona 25 z 33

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin